CPCF07680R0JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF07680R0JE66 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCF07680R0JE66
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 680 OHM 7W 5% RADIAL
Foi de date: CPCF07680R0JE66.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
1600 pcs
5600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCF07680R0JE66
Număr parc CPCF07680R0JE66 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 680 OHM 7W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59119 pcs Fișa cu date CPCF07680R0JE66.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serie CPCF Rezistenţă 680 Ohms
Putere (Wați) 7W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.594" (40.50mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 680 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Compoziţie Metal Oxide Film