CPCF05620R0KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF05620R0KE66 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCF05620R0KE66
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 620 OHM 5W 10% RADIAL
Foi de date: CPCF05620R0KE66.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCF05620R0KE66
Număr parc CPCF05620R0KE66 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 620 OHM 5W 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 414864 pcs Fișa cu date CPCF05620R0KE66.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serie CPCF Rezistenţă 620 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.003" (25.48mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 620 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Compoziţie Metal Oxide Film