CPCF0347K00KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF0347K00KE66 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCF0347K00KE66
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 47K OHM 3W 10% RADIAL
Foi de date: CPCF0347K00KE66.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCF0347K00KE66
Număr parc CPCF0347K00KE66 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 47K OHM 3W 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 417258 pcs Fișa cu date CPCF0347K00KE66.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serie CPCF Rezistenţă 47 kOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.984" (24.99mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 47 kOhms ±10% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Compoziţie Metal Oxide Film