CPCF0218K20FE32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF0218K20FE32 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCF0218K20FE32
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 18.2K OHM 2W 1% RADIAL
Foi de date: CPCF0218K20FE32.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CPCF0218K20FE32
Număr parc CPCF0218K20FE32 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 18.2K OHM 2W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9743 pcs Fișa cu date CPCF0218K20FE32.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Serie CPCF Rezistenţă 18.2 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.807" (20.50mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 18.2 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Compoziţie Metal Oxide Film