CPCF0210K00FB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF0210K00FB32 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCF0210K00FB32
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 10K OHM 2W 1% RADIAL
Foi de date: CPCF0210K00FB32.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCF0210K00FB32
Număr parc CPCF0210K00FB32 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 10K OHM 2W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10487 pcs Fișa cu date CPCF0210K00FB32.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Serie CPCF Rezistenţă 10 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.807" (20.50mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 10 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Compoziţie Metal Oxide Film