CPCC1024R00KB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC1024R00KB31 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCC1024R00KB31
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 24 OHM 10W 10% RADIAL
Foi de date: CPCC1024R00KB31.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCC1024R00KB31
Număr parc CPCC1024R00KB31 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 24 OHM 10W 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 56179 pcs Fișa cu date CPCC1024R00KB31.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serie CPCC Rezistenţă 24 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.372" (34.85mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 24 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound