CPCC05R6000KB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC05R6000KB32 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCC05R6000KB32
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.6 OHM 5W 10% RADIAL
Foi de date: CPCC05R6000KB32.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCC05R6000KB32
Număr parc CPCC05R6000KB32 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.6 OHM 5W 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8535 pcs Fișa cu date CPCC05R6000KB32.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±600ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serie CPCC Rezistenţă 600 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.003" (25.48mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 600 mOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound