CPCC05100R0JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC05100R0JB32 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCC05100R0JB32
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 100 OHM 5W 5% RADIAL
Foi de date: CPCC05100R0JB32.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCC05100R0JB32
Număr parc CPCC05100R0JB32 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 100 OHM 5W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9287 pcs Fișa cu date CPCC05100R0JB32.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serie CPCC Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.003" (25.48mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 100 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound