CPCC03R2000JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC03R2000JB31 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCC03R2000JB31
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.2 OHM 3W 5% RADIAL
Foi de date: CPCC03R2000JB31.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
160 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCC03R2000JB31
Număr parc CPCC03R2000JB31 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.2 OHM 3W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 49237 pcs Fișa cu date CPCC03R2000JB31.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±600ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serie CPCC Rezistenţă 200 mOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.984" (24.99mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 200 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound