CPCC032R700KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC032R700KE66 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCC032R700KE66
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.7 OHM 3W 10% RADIAL
Foi de date: CPCC032R700KE66.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCC032R700KE66
Număr parc CPCC032R700KE66 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.7 OHM 3W 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 340687 pcs Fișa cu date CPCC032R700KE66.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serie CPCC Rezistenţă 2.7 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.984" (24.99mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 2.7 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound