CPCC02R7500JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC02R7500JB31 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCC02R7500JB31
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.75 OHM 2W 5% RADIAL
Foi de date: CPCC02R7500JB31.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
160 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCC02R7500JB31
Număr parc CPCC02R7500JB31 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.75 OHM 2W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 43549 pcs Fișa cu date CPCC02R7500JB31.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±600ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Serie CPCC Rezistenţă 750 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.807" (20.50mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 750 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound