CP00152R200JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00152R200JB14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CP00152R200JB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.2 OHM 15W 5% AXIAL
Foi de date: CP00152R200JB14.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CP00152R200JB14
Număr parc CP00152R200JB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.2 OHM 15W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5374 pcs Fișa cu date CP00152R200JB14.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 1.890" L x 0.492" W (48.00mm x 12.50mm)
Serie CP Rezistenţă 2.2 Ohms
Putere (Wați) 15W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume CP00152R 0JB14
Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 2.2 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound