CP0010R5000JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010R5000JE14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CP0010R5000JE14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.5 OHM 10W 5% AXIAL
Foi de date: CP0010R5000JE14.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CP0010R5000JE14
Număr parc CP0010R5000JE14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.5 OHM 10W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5204 pcs Fișa cu date CP0010R5000JE14.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±600ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serie CP Rezistenţă 500 mOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 500 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound