CP0010500R0KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010500R0KB14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CP0010500R0KB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 500 OHM 10W 10% AXIAL
Foi de date: CP0010500R0KB14.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CP0010500R0KB14
Număr parc CP0010500R0KB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 500 OHM 10W 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4596 pcs Fișa cu date CP0010500R0KB14.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serie CP Rezistenţă 500 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 500 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound