CP001047K00JE663
Dale / VishayDale / Vishay
CP001047K00JE663 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CP001047K00JE663
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 47K OHM 10W 5% AXIAL
Foi de date: CP001047K00JE663.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CP001047K00JE663
Număr parc CP001047K00JE663 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 47K OHM 10W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 338195 pcs Fișa cu date CP001047K00JE663.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serie CP Rezistenţă 47 kOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 47 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Compoziţie Metal Oxide Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CP001047R00JE66
CP001047R00JE66
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 47 OHM 10W 5% AXIAL
In stoc: 372543 pcs
Descarca: CP001047R00JE66.pdf
RFQ
CP001047K00JE66
CP001047K00JE66
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 47K OHM 10W 5% AXIAL