CP001027R00KE663
Dale / VishayDale / Vishay
CP001027R00KE663 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CP001027R00KE663
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 27 OHM 10W 10% AXIAL
Foi de date: CP001027R00KE663.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CP001027R00KE663
Număr parc CP001027R00KE663 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 27 OHM 10W 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 284696 pcs Fișa cu date CP001027R00KE663.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serie CP Rezistenţă 27 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 27 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound