CP000518K00KB14101
Dale / VishayDale / Vishay
CP000518K00KB14101 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CP000518K00KB14101
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 18K OHM 5W 10% AXIAL
Foi de date: CP000518K00KB14101.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CP000518K00KB14101
Număr parc CP000518K00KB14101 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 18K OHM 5W 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10240 pcs Fișa cu date CP000518K00KB14101.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serie CP Rezistenţă 18 kOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 18 kOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Compoziţie Metal Oxide Film