CP00022R200KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00022R200KB14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CP00022R200KB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.2 OHM 2W 10% AXIAL
Foi de date: CP00022R200KB14.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CP00022R200KB14
Număr parc CP00022R200KB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.2 OHM 2W 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9892 pcs Fișa cu date CP00022R200KB14.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Serie CP Rezistenţă 2.2 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume CP00022R 0KB14
Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 2.2 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound