CMF70262K14BEEK
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF70262K14BEEK
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 262.14K OHM 1.75W 0.1% AXIAL
Foi de date: CMF70262K14BEEK.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CMF70262K14BEEK
Număr parc CMF70262K14BEEK Producător Dale / Vishay
Descriere RES 262.14K OHM 1.75W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 105887 pcs Fișa cu date CMF70262K14BEEK.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie CMF Rezistenţă 262.14 kOhms
Putere (Wați) 1.75W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 262.14 kOhms ±0.1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film