CMF70250K00FKBF
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF70250K00FKBF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 250K OHM 1.75W 1% AXIAL
Foi de date: CMF70250K00FKBF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF70250K00FKBF
Număr parc CMF70250K00FKBF Producător Dale / Vishay
Descriere RES 250K OHM 1.75W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 184916 pcs Fișa cu date CMF70250K00FKBF.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie CMF Rezistenţă 250 kOhms
Putere (Wați) 1.75W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 250 kOhms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film