CMF70133R00FLEB
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF70133R00FLEB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 133 OHM 1.75W 1% AXIAL
Foi de date: CMF70133R00FLEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF70133R00FLEB
Număr parc CMF70133R00FLEB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 133 OHM 1.75W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 211489 pcs Fișa cu date CMF70133R00FLEB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie CMF Rezistenţă 133 Ohms
Putere (Wați) 1.75W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 133 Ohms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film