CMF657K1500FLEK
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF657K1500FLEK
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 7.15K OHM 1.5W 1% AXIAL
Foi de date: CMF657K1500FLEK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF657K1500FLEK
Număr parc CMF657K1500FLEK Producător Dale / Vishay
Descriere RES 7.15K OHM 1.5W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 66114 pcs Fișa cu date CMF657K1500FLEK.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie CMF Rezistenţă 7.15 kOhms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 7.15 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film