CMF652M4900BEEA
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF652M4900BEEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.49M OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Foi de date: CMF652M4900BEEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF652M4900BEEA
Număr parc CMF652M4900BEEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.49M OHM 1.5W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 103163 pcs Fișa cu date CMF652M4900BEEA.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie CMF Rezistenţă 2.49 MOhms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 2.49 MOhms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film