CMF652K2000FKR6
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF652K2000FKR6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.2K OHM 1.5W 1% AXIAL
Foi de date: CMF652K2000FKR6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF652K2000FKR6
Număr parc CMF652K2000FKR6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.2K OHM 1.5W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 301694 pcs Fișa cu date CMF652K2000FKR6.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie CMF Rezistenţă 2.2 kOhms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 2.2 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film