CMF65200R00BER6
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF65200R00BER6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 200 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Foi de date: CMF65200R00BER6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF65200R00BER6
Număr parc CMF65200R00BER6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 200 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 160315 pcs Fișa cu date CMF65200R00BER6.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie CMF Rezistenţă 200 Ohms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 200 Ohms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film