CMF651R0000FKBF
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF651R0000FKBF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 1 OHM 1.5W 1% AXIAL
Foi de date: CMF651R0000FKBF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF651R0000FKBF
Număr parc CMF651R0000FKBF Producător Dale / Vishay
Descriere RES 1 OHM 1.5W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 66677 pcs Fișa cu date CMF651R0000FKBF.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie CMF Rezistenţă 1 Ohms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 1 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film