CMF608K2000DEEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF608K2000DEEB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF608K2000DEEB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 8.2K OHM 1W 0.5% AXIAL
Foi de date: CMF608K2000DEEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF608K2000DEEB
Număr parc CMF608K2000DEEB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 8.2K OHM 1W 0.5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 283857 pcs Fișa cu date CMF608K2000DEEB.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serie CMF Rezistenţă 8.2 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 8.2 kOhms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film