CMF607K5000CEEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF607K5000CEEK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF607K5000CEEK
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 7.5K OHM 1W 0.25% AXIAL
Foi de date: CMF607K5000CEEK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF607K5000CEEK
Număr parc CMF607K5000CEEK Producător Dale / Vishay
Descriere RES 7.5K OHM 1W 0.25% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 85421 pcs Fișa cu date CMF607K5000CEEK.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serie CMF Rezistenţă 7.5 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 7.5 kOhms ±0.25% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film