CMF606R0400FLEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF606R0400FLEB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF606R0400FLEB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 6.04 OHM 1W 1% AXIAL
Foi de date: CMF606R0400FLEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF606R0400FLEB
Număr parc CMF606R0400FLEB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 6.04 OHM 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 230154 pcs Fișa cu date CMF606R0400FLEB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serie CMF Rezistenţă 6.04 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 6.04 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film