CMF60681K00FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF60681K00FKBF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF60681K00FKBF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 681K OHM 1W 1% AXIAL
Foi de date: CMF60681K00FKBF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF60681K00FKBF
Număr parc CMF60681K00FKBF Producător Dale / Vishay
Descriere RES 681K OHM 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 81729 pcs Fișa cu date CMF60681K00FKBF.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serie CMF Rezistenţă 681 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 681 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film