CMF605R0000FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF605R0000FKBF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF605R0000FKBF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 5.00 OHM 1W 1% AXIAL
Foi de date: CMF605R0000FKBF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF605R0000FKBF
Număr parc CMF605R0000FKBF Producător Dale / Vishay
Descriere RES 5.00 OHM 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83319 pcs Fișa cu date CMF605R0000FKBF.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serie CMF Rezistenţă 5 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume CMF5.00FQ
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 5 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film