CMF60510R10FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF60510R10FKBF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF60510R10FKBF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 510.1 OHM 1W 1% AXIAL
Foi de date: CMF60510R10FKBF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CMF60510R10FKBF
Număr parc CMF60510R10FKBF Producător Dale / Vishay
Descriere RES 510.1 OHM 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 835536 pcs Fișa cu date CMF60510R10FKBF.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serie CMF Rezistenţă 510.1 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 510.1 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film