CMF60332R00FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF60332R00FKBF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF60332R00FKBF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 332 OHM 1W 1% AXIAL
Foi de date: CMF60332R00FKBF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF60332R00FKBF
Număr parc CMF60332R00FKBF Producător Dale / Vishay
Descriere RES 332 OHM 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 65576 pcs Fișa cu date CMF60332R00FKBF.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serie CMF Rezistenţă 332 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 332 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CMF60332R00FHEB
CMF60332R00FHEB
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 332 OHM 1W 1% AXIAL
In stoc: 694940 pcs
Descarca: CMF60332R00FHEB.pdf
RFQ
CMF60332R00FHEK
CMF60332R00FHEK
Producători: Dale / Vishay
In stoc: 69956 pcs
Descarca: CMF60332R00FHEK.pdf
RFQ
CMF60332R00FKBF64
CMF60332R00FKBF64