CMF554M0200FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554M0200FHEB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF554M0200FHEB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 4.02M OHM 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: CMF554M0200FHEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF554M0200FHEB
Număr parc CMF554M0200FHEB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 4.02M OHM 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53977 pcs Fișa cu date CMF554M0200FHEB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie CMF Rezistenţă 4.02 MOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Axial Alte nume CMF4.02MHFCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 4.02 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film