CMF5541R200FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5541R200FHEB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF5541R200FHEB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 41.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: CMF5541R200FHEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF5541R200FHEB
Număr parc CMF5541R200FHEB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 41.2 OHM 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 862686 pcs Fișa cu date CMF5541R200FHEB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie CMF Rezistenţă 41.2 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume CMF41.2HFTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 41.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film