CMF5539R200DHRE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5539R200DHRE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF5539R200DHRE
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 39.2 OHM 1/2W .5% AXIAL
Foi de date: CMF5539R200DHRE.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF5539R200DHRE
Număr parc CMF5539R200DHRE Producător Dale / Vishay
Descriere RES 39.2 OHM 1/2W .5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 651566 pcs Fișa cu date CMF5539R200DHRE.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie CMF Rezistenţă 39.2 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 39.2 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film