CMF552K2000FKRE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF552K2000FKRE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF552K2000FKRE
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.2K OHM 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: CMF552K2000FKRE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF552K2000FKRE
Număr parc CMF552K2000FKRE Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.2K OHM 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1414119 pcs Fișa cu date CMF552K2000FKRE.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie CMF Rezistenţă 2.2 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 2.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CMF552K2000JKEA
CMF552K2000JKEA
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 2.2K OHM 1/2W 5% AXIAL
In stoc: 1268765 pcs
Descarca: CMF552K2000JKEA.pdf
RFQ
CMF552K2000FKRE70
CMF552K2000FKRE70
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 2.2K OHM 1/2W 1% AXIAL