CMF5519K100DHRE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5519K100DHRE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF5519K100DHRE
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 19.1K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Foi de date: CMF5519K100DHRE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF5519K100DHRE
Număr parc CMF5519K100DHRE Producător Dale / Vishay
Descriere RES 19.1K OHM 1/2W 0.5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 727451 pcs Fișa cu date CMF5519K100DHRE.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie CMF Rezistenţă 19.1 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
descriere detaliata 19.1 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film