CMF5515K200CEEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5515K200CEEB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF5515K200CEEB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 15.2K OHM 1/2W 0.25% AXIAL
Foi de date: CMF5515K200CEEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF5515K200CEEB
Număr parc CMF5515K200CEEB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 15.2K OHM 1/2W 0.25% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 315331 pcs Fișa cu date CMF5515K200CEEB.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie CMF Rezistenţă 15.2 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
descriere detaliata 15.2 kOhms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film