CMF5510K178FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5510K178FKBF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF5510K178FKBF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 10.178K OHM 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: CMF5510K178FKBF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CMF5510K178FKBF
Număr parc CMF5510K178FKBF Producător Dale / Vishay
Descriere RES 10.178K OHM 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1149089 pcs Fișa cu date CMF5510K178FKBF.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie CMF Rezistenţă 10.178 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 10.178 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film