CMF55100R00FKBF39
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55100R00FKBF39 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF55100R00FKBF39
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: CMF55100R00FKBF39.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF55100R00FKBF39
Număr parc CMF55100R00FKBF39 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 142183 pcs Fișa cu date CMF55100R00FKBF39.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie CMF Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 100 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film