CMF504K2000FKR6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF504K2000FKR6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMF504K2000FKR6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 4.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: CMF504K2000FKR6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMF504K2000FKR6
Număr parc CMF504K2000FKR6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 4.2K OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 596413 pcs Fișa cu date CMF504K2000FKR6.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serie CMF Rezistenţă 4.2 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 4.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film