CA410068R00KB14
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA410068R00KB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 68 OHM 4W 10% AXIAL
Foi de date: CA410068R00KB14.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CA410068R00KB14
Număr parc CA410068R00KB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 68 OHM 4W 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8264 pcs Fișa cu date CA410068R00KB14.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Serie CA Rezistenţă 68 Ohms
Putere (Wați) 4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 68 Ohms ±10% 4W Through Hole Resistor Axial Wirewound Compoziţie Wirewound