CA406027R00JS70
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA406027R00JS70
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 27 OHM 2.4W 5% AXIAL
Foi de date: CA406027R00JS70.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CA406027R00JS70
Număr parc CA406027R00JS70 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 27 OHM 2.4W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 239106 pcs Fișa cu date CA406027R00JS70.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 0.694" L (3.56mm x 17.63mm)
Serie CA Rezistenţă 27 Ohms
Putere (Wați) 2.4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 27 Ohms ±5% 2.4W Through Hole Resistor Axial Wirewound Compoziţie Wirewound