CA40508R000JS70
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA40508R000JS70
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 8 OHM 2W 5% AXIAL
Foi de date: CA40508R000JS70.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CA40508R000JS70
Număr parc CA40508R000JS70 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 8 OHM 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 265730 pcs Fișa cu date CA40508R000JS70.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 0.550" L (3.56mm x 13.97mm)
Serie CA Rezistenţă 8 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 8 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Compoziţie Wirewound