CA00024R700JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CA00024R700JS70 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA00024R700JS70
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL
Foi de date: CA00024R700JS70.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CA00024R700JS70
Număr parc CA00024R700JS70 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 305049 pcs Fișa cu date CA00024R700JS70.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Serie CA Rezistenţă 4.7 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 4.7 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Compoziţie Wirewound