CA000239R00JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CA000239R00JS73 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA000239R00JS73
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 39 OHM 2W 5% AXIAL
Foi de date: CA000239R00JS73.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CA000239R00JS73
Număr parc CA000239R00JS73 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 39 OHM 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 201863 pcs Fișa cu date CA000239R00JS73.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Serie CA Rezistenţă 39 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 39 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Compoziţie Wirewound