ALSR03350R0FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR03350R0FE12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALSR03350R0FE12
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 350 OHM 3W 1% AXIAL
Foi de date: ALSR03350R0FE12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALSR03350R0FE12
Număr parc ALSR03350R0FE12 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 350 OHM 3W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47907 pcs Fișa cu date ALSR03350R0FE12.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Serie ALSR Rezistenţă 350 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume ALSR-3-350-1%
ALSR3F-350
Temperatura de Operare -65°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 350 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound