09T3002JF
Dale / VishayDale / Vishay
09T3002JF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 09T3002JF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului THERMISTOR NTC 30KOHM BEAD
Foi de date: 09T3002JF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 09T3002JF
Număr parc 09T3002JF Producător Dale / Vishay
Descriere THERMISTOR NTC 30KOHM BEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 81614 pcs Fișa cu date 09T3002JF.pdf
Serie T Rezistență în Ohms @ 25 ° C 30k
Toleranța rezistenței ±5% ambalare Bulk
Pachet / Caz Bead Temperatura de Operare -
Tipul de montare Free Hanging Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime - Sârmă de plumb 3.00" (76.20mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant