P53-12LXA
DaburnDaburn
Daburn
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P53-12LXA
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT
Foi de date: P53-12LXA.pdf
Starea stocului 549 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 549 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P53-12LXA
Număr parc P53-12LXA Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 549 pcs Fișa cu date P53-12LXA.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -12V
Tensiune - ieșire 2 12V Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - intrare 105 ~ 230 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Serie P5
Pachet / Caz 7-DIP Module Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 3 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.1% Reglementarea liniei 0.02%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 300mA, 180mA, 180mA 105 ~ 230 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 300mA, 180mA, 180mA
Aprobări CE, cURus, UL Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P53-12LW
P53-12LW
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT
In stoc: 569 pcs
Descarca: P53-12LW.pdf
RFQ
P53-12QX
P53-12QX
Producători: Daburn
In stoc: 439 pcs
Descarca: P53-12QX.pdf
RFQ
P53-12T
P53-12T
In stoc: 524 pcs
Descarca: P53-12T.pdf
P53-12LT
P53-12LT
In stoc: 487 pcs
Descarca: P53-12LT.pdf
P53-12Q
P53-12Q
In stoc: 571 pcs
Descarca: P53-12Q.pdf
P53-12LAX
P53-12LAX
In stoc: 558 pcs
Descarca: P53-12LAX.pdf
P53-12LQ
P53-12LQ
In stoc: 549 pcs
Descarca: P53-12LQ.pdf
P53-12W
P53-12W
In stoc: 468 pcs
Descarca: P53-12W.pdf
P53-12LX
P53-12LX
In stoc: 544 pcs
Descarca: P53-12LX.pdf
P53-12X
P53-12X
In stoc: 484 pcs
Descarca: P53-12X.pdf
P53-12LQX
P53-12LQX
In stoc: 530 pcs
Descarca: P53-12LQX.pdf
P53-12LXE
P53-12LXE
In stoc: 516 pcs
Descarca: P53-12LXE.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW